Shporta
MENU
About Us Image
Rreth Nesh

25 Vjet Ekspertizë dhe Besnikëri në Shërbimin Farmaceutik

E dini se cilësia dhe besimi ndërtohen me kohë? Në Tosi Pharmacy, ne kemi ndërtuar një trashëgimi 25-vjeçare duke u kujdesur për shëndetin e komunitetit tonë.

Fatos Luashku

CEO
#
// features //

Pse të na zgjidhni neve?

Ckado qe kerkon.

Si barnatorja ka evoluar me kohën, duke përfshirë teknologjinë e re dhe metodat e reja të kujdesit shëndetësor

Si filozofia juaj e orientuar nga klienti ka ndihmuar në krijimin e një lidhjeje të fortë me komunitetin

24/7 Availability, Make An Appointment

// skills

We Have A Skillest Team Ever.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

Car Repair

72%

Car Rental Service

74%

Car Cleaning & Parts

81%
// Testimonials

Klientet.

Që nga dita e parë, Tosi Pharmacy ka qenë një ndihmë e madhe. Gjithmonë gjej ilaçet që më duhen dhe stafi është shumë i sjellshëm dhe i njohur

Elira H

Falë këshillave profesionale nga farmacistët e Tosi Pharmacy, unë kam menaxhuar më mirë sëmundjen time kronike. Ata janë më shumë se thjesht një barnatore për mua.

Ardit G

Në Tosi Pharmacy, ndihem si në shtëpinë time. Ata gjithmonë më përgjigjen me buzëqeshje dhe janë të gatshëm të ndihmojnë me çdo pyetje që kam

Liridona S

Unë e rekomandoj Tosi Pharmacy për çdo nevojë shëndetësore. Janë shpejt, efikas dhe gjithmonë kanë zgjidhje për problemet e mia

Erion M

Stafi i Tosi Pharmacy më ndihmoi të gjej produktet e duhura për kujdesin e lëkurës. Rezultatet kanë qenë të mahnitshme dhe ndihem shumë mirë me veten.

Anisa D

Disa pyetje

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë informacionin më të fundit dhe më të saktë mbi ilaçet dhe trajtimet. Ju mund të merrni këshillim profesional nga stafi ynë i trajnuar në çdo kohë gjatë orarit të punës

A ofron Tosi Pharmacy shërbime këshillimi për menaxhimin e sëmundjeve kronike?

Po, ne ofrojmë këshillim të specializuar për menaxhimin e sëmundjeve kronike si diabeti, hipertensioni, etj. Ne punojmë ngushtë me pacientët për të siguruar që ata të marrin kujdesin më të mirë të mundshëm.

Sigurisht, ne ofrojmë një gamë të gjerë të produkteve dhe ilaçeve pa recetë. Ju gjithashtu mund të porosisni online dhe të merrni porosinë tuaj në barnatorenë ose përmes shërbimit tonë të dorëzimit

Ne jemi pjesë e komunitetit tonë për më shumë se 25 vjet dhe kemi ndërtuar një marrëdhënie të fortë me banorët lokalë. Ne marrim pjesë në aktivitete dhe programe shëndetësore komunitare, dhe ofrojmë shërbime si vaksinime dhe skanime shëndetësore falas.

#

Produkte cilësore

#

Të certifikuara

#

Përbërës Natyral

#

Dërgesa me postë